Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 16 липня
+30
$   41.26
  44.98

9 лип. 2024 12:39

Останнє оновлення  
9 лип. 2024 12:39
Події
0

100

0

Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101

Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101

Висновки експертів однозначні – це був цілеспрямований удар росіян.


СБУ отримала нові докази, які підтверджують, що Росія ударила по «Охматдиту» ракетою Х-101. Зокрема, на місці трагедії знайдено уламок двигуна крилатої ракети Х-101.

Окрім того, слідчі СБУ виявили:

  • уламок механізму розкриття крил ракети Х-101;
  • уламок блоку постановки завад ракети Х-101; 
  • середню частину корпусу крилатої ракети Х-101 (на фото під завалами);
  • обтікач хвостового відсіку і уламок гідроблоку крилатої ракети Х-101;
  • уламки кожуха двигуна крилатої ракети Х-101 із відображенням інвентарного (внутрішня сторона) та серійного номерів (зовнішня сторона).

Про цілеспрямованих удар росіян свідчать не тільки уламки ракети, знайдені на місці удару, але й аналіз даних траєкторії польоту, характер завданих пошкоджень, а також велика кількість відео- і фотоматеріалів.

Підтверджують цілеспрямований ракетний удар РФ в тому числі:

1. Характер руйнувань (повністю знищено двоповерховий корпус лікарні, навколишні будівлі мають значні ушкодження), притаманний саме для бойової частини Х-101 (400 кг). Руйнування в жодному разі не могли бути спричинені ЗРК NASAMS, бойові частини ракет до якої приблизно в 20 разів менш потужні;

2. Пропорції, форма та розміри ракети, яка зафіксована на наявних у відкритому доступі відео, повністю відповідають ракеті Х-101, і, навпаки, не характерні для ЗКР, у т.ч. до ЗРК NASAMS. Спроби російських пропагандистів порівняти ракету на відео, яка вражає лікарню за кілька сотень метрів, з розмірами будівлі на передньому плані - цинічна і безглузда маніпуляція.

3. Траєкторія польоту ракети повністю відповідає характеристикам Х-101 (набір висоти, або «гірка», перед атакою цілі, і атака приблизно під кутом 60 градусів);

4. Завдання удару по дитячій лікарні «Охматдит» саме КР авіаційного базування Х-101 зафіксовано матеріалами об'єктивного контролю за допомогою радарів.

Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101 - фото 2Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101 - фото 3Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101 - фото 4

Показали нові докази, що Росія вдарила по «Охматдиту» ракетою Х-101 - фото 5

Нагадаємо, на території «Охматдиту» в Києві завершили пошуково-рятувальні роботи.