Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+11
$   36.59
  38.33

1 груд. 2021 15:23

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:20
ФільмиКультура
0

31

0

Місто

Нащадки модного дому Gucci розкритикували фільм «Дім Ґуччі»


Спадкоємці італійського модного дому Gucci розкритикували фільм «Дім Ґуччі» за те, що членів їхньої родини зобразили «невігласами».

Про це йдеться у листі, який опублікувало італійське інформагентство ANSA, пише «Бабель».

«Сімʼя залишає за собою право виступати з будь-якою ініціативою, щоб захистити своє імʼя та імідж, а також своїх близьких», — йдеться в листі.

Вони додали, що Альдо Ґуччі, чию роль зіграв Аль Пачіно, та низку інших родичів виставили «головорізами, неосвіченими та безтактовними», приписуючи героям та подіям такий тон і ставлення, яких ніколи не було в реальному житті.

«Це надзвичайно боляче з людської точки зору та образливо для спадщини, на якій сьогодні побудований бренд», — вважають члени родини Ґуччі.

Вони заявили, що найбільше їх образило позиціонування Патриції Реджані, яку «не лише у фільмі, а й актори у своїх заявах зображують як жертву, що намагається вижити в чоловічій та шовіністичній корпоративній культурі».

Ґуччі - відомий італійський Дім моди та модний бренд належить французькому конгломерату Kering. Сім'я Ґуччі не була пов'язана з будинком моди ще з 1990-х років.

Як повідомлялося, літературною основою сценарію фільму «Дім Ґуччі» стала книжка Сари Гей Форден «Дім Ґуччі: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності». Центральна подія стрічки - вбивство Мауріціо Ґуччі, яке відбулося в 1995 році. У головних ролях, зокрема, зіграли Леді Гага, Адам Драйвер, Джаред Лето та Аль Пачіно.

title