Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 вересня
+26
$   36.57
  38.9

7 серп. 2023 10:30

Останнє оновлення  
7 серп. 2023 10:30
Світ
0

79

0

На Росії кажуть, що їм потрібні тільки ті території України, які вони записали в конституцію

На Росії кажуть, що їм потрібні тільки ті території України, які вони записали в конституцію

Пєсков каже, що наразі "немає підстав" для мирної угоди з Україною.


Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Росія нібито не претендує на інші території України, окрім чотирьох областей і Криму, які вона вже незаконно записала у свою конституцію.

Про це Пєсков розповів у коментарі The New York Times, передає УП.

Журналіст запитав Пєскова, чи прагне Росія до захоплення нової української території, крім чотирьох "анексованих" областей.

"Ні. Ми просто хочемо контролювати всю територію, яка тепер записана в нашій конституції як наша", – відповів прессекретар Володимира Путіна.

Він також заявив, що наразі "немає підстав" для мирної угоди з Україною.

"Ми продовжуватимемо операцію (війну – ред.) в осяжному майбутньому", – заявив Пєсков.

З 2014 року Росія проводила гібридну агресію проти України, окупувавши Крим і частину Донецької та Луганської областей. У лютому 2022 року РФ почала відкрите повномасштабне вторгнення, захопивши також частину Херсонської, Запорізької та Харківської областей. Також на початку повномасштабного вторгнення російські війська окупували частину Чернігівської та Київської областей, але згодом змушені були відступити, як пізніше й з більшої частини Харківщини і з частини Херсонщини.

5 жовтня 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав "закони про прийняття" до Російської Федерації захоплених територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України. Таким чином, окупований Крим і ці території РФ безпідставно вважає частиною своєї країни. При цьому Росія також досі контролює невелику частину Харківської області, яку не записувала до своєї конституції.

 

5 серп. 2023 16:08

Останнє оновлення  
5 серп. 2023 16:08
Політика
0

66

0
Росіяни готують на Запоріжжі фейкові вибори

Росіяни почали звозити людей зі своєї країни, щоб за їхньою допомогою створити картинку під час проведення фейкових виборів.


Російські загарбники звозять до тимчасово окупованої території Запорізької області «гастролерів» з різних регіонів РФ. Таким чином вони створюватимуть картинку під час проведення фейкових виборів.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, минулорічний досвід псевдореферендуму показав, що місцеві мешканці ігнорують «демократію» від окупантів. Тому росіяни почали звозити людей зі своєї країни, щоб за їхньою допомогою створити картинку під час проведення фейкових виборів.

«Масово заїжджають різного роду гастролери. Я говорю про різні нації з різних регіонів рф, про різні професії. Навіщо вони це роблять? Бо вони так і не можуть за півтора року погасити той спротив, який чиниться на ТОТ, а також вони готуються до фейкових виборів і їм потрібна масовка, аби показати, що начебто якісь вибори будуть проходити. Вони вже провели свій фейковий референдум, а тепер намагаються провести свої фейкові вибори», – заявив Федоров.

Він також додав, що останнім часом спостерігається тенденція блокування людей на окупованих територіях. Ворог ще сильніше ускладнив виїзд. Зокрема, ще два тижні тому був закритий пункт пропуску «Колотилівка-Покровка», який був найкоротшим для виїзду з окупації через Сумську область. Пункт пропуску у Василівці не працює вже 7 місяців. міський голова Мелітополя наголосив, що навіть ті, хто має паспорт РФ, не можуть виїхати, адже тепер загарбники вигадують нові вимоги і роблять все, аби не випускати людей.