Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

11 верес. 2023 09:34

Останнє оновлення  
11 верес. 2023 09:34
Події
0

74

0

На Харківщині підірвався комбайн, що збирав соняшник

На Харківщині підірвався комбайн, що збирав соняшник

Комбайнер відмовився від госпіталізації


У Харківській області на ворожій міні підірвався комбайн. Це сталося у полі біля с. Андріївка Ізюмського району.

Про це повідомляє ДСНС України.

За попередньою інформацією, комбайнер отримав легкі поранення від уламків скла і відмовився від госпіталізації. Для обстеження прилеглої до місця вибуху території було залучено піротехнічний розрахунок ДСНС. Завдяки їм вдалось евакуювати з поля 2 одиниці іншої сільськогосподарської техніки.

«Закликаємо жителів деокупованих територій, а особливо аграріїв, бути вкрай обережними. Не ігноруйте попереджувальні знаки, не рухайтесь неперевіреними дорогами! Адже це небезпечно! Бережіть себе і у випадку знаходження підозрілого предмету телефонуйте 101 або 102!» - наголошують у ДСНС.


10 верес. 2023 13:29

Останнє оновлення  
10 верес. 2023 13:29
Події
0

69

0
Уздовж українського кордону Росія тримає 46 пускових установок «Іскандер»

РФ активно застосовує проти українських військ авіацію, хоча й боїться потужної системи протиповітряної оборони України


Наразі Росія розгорнула 46 пускових установок ракетного комплексу «Іскандер» уздовж кордону з Україною.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький на щорічній зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» (YES).

«Росія уздовж кордону з Україною на сьогодні розгорнула 46 пускових установок ракетного комплексу «Іскандер». Саме цим комплексом учора завдавали ударів. І балістичними ракетами, і крилатими ракетами теж комплексу «Іскандер». Таким чином, відбувається методичне знищення, насамперед, цивільних обʼєктів нашої держави», — наводить слова Скібіцького агентство Інтерфакс-Україна.

Також Скібіцький наголосив, що РФ активно застосовує проти українських військ авіацію, хоча й боїться потужної системи протиповітряної оборони України, яка підтвердила свою ефективність.

«Підтвердила тим, що відсоток крилатих ракет, інших боєприпасів, які спрямовуються на цивільні, на військові обʼєкти, знищуються нашою системою протиповітряної оборони. Ми дякуємо нашим партнерам за ті новітні засоби озброєння, які надані нашій державі, і вони є ефективними, вони дають змогу захищати нашу державу», — наголосив Скібіцький.