Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 22 червня
+22
$   44.91
  51.46

1 черв. 2022 18:42

ПодіїТоп новини
0

364

0

На Херсонщині українські військові звільнили вже понад 20 населених пунктів


На Херсонщині українські військові звільнили вже понад 20 населених пунктів

У Херсонській області з боку Дніпропетровської області ЗСУ вже звільнили понад 20 населених пунктів.

Про це голова Херсонської ОВА Геннадій Лагута сказав в ефірі телемарафону, передає Бабель.

За його словами, ЗСУ продовжують йти вперед, звільняючи Херсонщину.

Лагута також повідомив, що з Херсонщини виїхали приблизно 50% жителів.

Нагадаємо, Бердянськ і південь України залишилися без мобільного зв’язку, його глушать окупанти.