Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 14 червня
+18
$   40.65
  43.48

10 черв. 2024 15:26

Останнє оновлення  
10 черв. 2024 15:26
Політика
0

209

0

Мустафа Найєм йде з Агентства відновлення після скандалу з відрядженням

Мустафа Найєм йде з Агентства відновлення після скандалу з відрядженням

За словами Найєма, відомству заважають працювати.


Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм написав заяву про звільнення. За його словами, відомству заважають працювати. Звільненню передувало зірване відрядження Найєма, якого уряд не пустив на міжнародну конференцію з відновлення.

Про заяву на відставку він повідомив у Facebook.

«Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення прийняв самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження», – написав Найєм.

Найєм каже, що з листопада минулого року команда Агентства почала стикатися з «постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод».


Він стверджує, що Агентству повністю скасували бюджет на проєкти з відновлення та утримання доріг, «почали кошмарити бюрократією», коли документи на оплату захисних споруд, фортифікацій або відновлення погоджували в уряді місяцями, а також «суттєво обрізали заробітну плату».

Також він додає, що попри всі ці перепони, за весь час великої війни Агентство відновлення не провалило і не зупинило жодного проєкту, військового вантажу чи евакуаційного маршруту.

«Розуміючи відповідальність, яка лежить на нашій команді, я виконуватиму свої обов’язки до прийняття рішення Урядом про моє звільнення і передам справи наступникам. Готовий зробити все від мене залежне, щоб Агентство продовжило реалізацію критично важливих для країни проєктів. Наразі вся наша команда та Служби відновлення у регіонах продовжують працювати у штатному режимі», – наголосив Найєм.

Нагадаємо, заступника голови Національного агентства із запобігання корупції Артема Ситника звільнено з посади.