Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 14 червня
+18
$   40.65
  43.48

20 квіт. 2022 13:33

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:50
ПолітикаТоп новини
0

79

0

Медведчук – звичайний заробітчанин, - Подоляк розповів, чому Росія не зацікавлена в його обміні

Медведчук – звичайний заробітчанин, - Подоляк розповів, чому Росія не зацікавлена в його обміні


Медведчук – звичайний заробітчанин, - Подоляк розповів, чому Росія не зацікавлена в його обміні

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що Росія не зацікавлена в обміні Віктора Медведчука, бо кум Володимира Путіна підвів Кремль, ввівши в оману щодо великого відсотка проросійськи налаштованих людей серед українців.

Про це  Михайло Подоляк розповів в інтерв'ю НВ.

За словами Подоляка, "Медведчук – це елемент війни, тобто людина, яка зокрема спровокувала агресію з боку Російської Федерації стосовно нашої країни".

Радник голови ОП вважає, що після затримання Медведчук зрозумів, що "йому доведеться давати показання, що він робив з 2014 року в Україні; чому його діяльність привела до такого масштабного втручання Російської Федерації", – і тому запропонував обміняти себе на жителів та захисників Маріуполя.

За словами Подоляка, "це була єдина формула, за якою можна було віддати цього суб'єкта і забрати всіх наших людей із Маріуполя", але "реакція з російського боку була очікувана: вони ігнорують цього суб'єкта, який, як я розумію, розвів їх на великі гроші і при цьому постійно брехав".

"Думаю, що Медведчук сьогодні дуже інтенсивно дає показання і ми все встановимо. Ми взагалі багато чого встановимо. Як Медведчук, – який був на дні, його ніхто не пам’ятав, – став із 2015 до 2018 року найпотужнішим медійним олігархом.

Сподіваюся, що ми зможемо отримати відповіді, хто саме допоміг йому стати олігархом і медійним, і енергетичним в Україні. Без допомоги (і не тільки допомоги з російського боку) це неможливо.

Думаю, що сьогодні свої показання він дає дуже і дуже інтенсивно, тому що хоче жити. Бо це дуже боягузлива людина, яка боїться всього. Тільки ж понти завжди у таких людей. Ось ми сьогодні бачимо людину, яка дуже і дуже хоче вижити, розуміючи, що він не потрібен ні Росії, ні, тим більше, Україні", - зазначає Подоляк.

На думку Подоляка, сам Медведчук не має великого впливу, та й Росії він буде цікавим хіба що для зведення рахунків.

"Не треба сприймати таких осіб як Медведчук, що вони на щось десь впливали, що він чийсь кум. Насправді він просто заробітчанин, який був в Україні на російських політичних грошах. Він щось собі брав, розповідав якісь казки про те, що він тут впливовий: дайте йому ще грошей і він узагалі тут переворот влаштує, парламент буде контролювати і таке інше. Але це все казки.

Медведчук нікому не потрібен був — ні тут, ні там. Так склалися обставини 2015−2018 років: за рахунок зв’язків в Україні він довів Росії, що тут може на щось впливати. Вони бачили, що у нього зростає і медійна, і політична, і бізнесова активність. 

Як я розумію, росіяни сьогодні хочуть позбутися всіх цих "перспективних" суб'єктів, як Медведчук, які ввели їх у дуже і дуже велику оману. Росія, використовуючи Медведчука, думала, що в Україні 80% проросійськи налаштованих людей. Це ж Медведчук їм розповідав, правильно? 

Ще є такі суб'єкти як (Євгеній) Мураєв – таке ж, але ще більш агресивне, балакуче. Воно ж теж бігало до Москви і щось там казало, що вони тут 80% мають проросійського контролю.

Хочу, щоби ми зрозуміли: це дуже маленькі люди і росіянам вони не потрібні. Може потрібні для того, щоби звести з ними якісь рахунки. Виставити рахунок Медведчуку і сказати: "Друже, ми тобі стільки грошей залили, а де ці гроші? Поверни".

Нагадаємо, суд арештував Медведчука, його тримання під вартою тепер без внесення застави.