Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 19 липня
+26
$   41.49
  45.19

3 серп. 2022 10:00

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:50
Суспільство
0

31

0

Чи може обмежено придатний до служби чоловік виїхати за кордон?

Чи може обмежено придатний до служби чоловік виїхати за кордон?


Чи може обмежено придатний до служби чоловік виїхати за кордон?

Державна прикордонна служба роз’яснила інформацію щодо виїзду чоловіка за межі країни, який обмежено придатний до військової служби.

За даними прикордонників, діють тимчасові обмеження у праві виїзду з території України.

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які мають військово-облікові документи з ТЦК та СП із відміткою/записом «непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час» – не мають права виїжджати за межі України, оскільки такої категорії осіб, не передбачено частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Раніше прикордонники пояснили, чи може чоловік виїхати з країни, якщо жінка служить у ЗСУ.