Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 19 квітня
+8
$   39.79
  42.38

14 черв. 2023 16:24

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Суспільство
0

251

0

Жителі Херсонщини показали свої хати після того, як зійшла вода. Відео

Жителі Херсонщини показали свої хати після того, як зійшла вода. Відео

Мешканці сіла Дар’ївка та Федорівка показали свої оселі після потопу.


Screenshot_5

Велика вода у Херсонській області починає поступово відходити. Жителі повертаються до своїх домівок. Мешканці сіл Дар’ївка та Федорівка показали свої оселі після потопу.

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін опублікував відео із населених пунктів.

«Спершу - окупація. Нині - рукотворний потоп. Росія знову й знов завдає страждань Херсонщині. Та ми стоїмо. Боремося. І долаємо усе.

Відвідав ці населені пункти. Там люди вже намагаються привести до ладу оселі, рятують майно, що залишилося. Про трагедію говорять з болем і водночас - мужністю. 

Маємо план відновлення сіл, які постраждали. І вже почали втілювати його у життя. У кожному населеному пункті - свій обсяг робіт. Але скрізь обов’язково - відкачування води з осель, забезпечення будівельними матеріалами, водою та їжею», - написав посадовець у Телеграмі.

Screenshot_6

Наслідки потопу на Херсонщині

14 черв. 2023 12:30

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Економіка
0

170

0
Через підрив Каховської ГЕС у світі зростуть ціни на продовольство – ООН

ООН попереджає про зростання цін на продовольство


181375-1_large

В Організації Об’єднаних Націй заявили, що підрив Каховської ГЕС матиме величезний вплив на глобальну продовольчу безпеку, призведе до зростання цін на продукти харчування та може спричинити проблеми з питною водою для сотень тисяч осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Заступник генсека ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс у коментарі BBC наголосив, що вплив на продовольчу безпеку може бути значним.

"Це житниця – вся ця територія, що спускається до Чорного моря та Криму, є житницею не лише для України, а й для світу. Ми вже маємо труднощі з продовольчою безпекою, але ціни на продукти харчування, я впевнений, обов’язково зростуть", – сказав він.

За словами чиновника, величезними будуть проблеми зі збиранням і посівом наступного врожаю, що матиме величезний вплив на глобальну продовольчу безпеку.

Гріффітс додав, що від Каховського водосховища для отримання питної води залежать 700 тис людей. Без чистої води люди частіше хворітимуть, а найбільш вразливими в цій ситуації є діти.

А також зауважив, що збиток такого масштабу цивільній інфраструктурі повністю суперечить міжнародному гуманітарному праву, включаючи Женевські конвенції.