Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 03 грудня
+1
$   36.46
  39.66

23 серп. 2022 13:43

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
ПолітикаТоп новини
0

12

0

Зеленський обіцяє потужну відповідь у разі збільшення Росією кількості обстрілів 23-24 серпня

Зеленський обіцяє потужну відповідь у разі збільшення Росією кількості обстрілів 23-24 серпня


У разі збільшення Росією кількості ракетних обстрілів впродовж 23-24 серпня відповідь України буде потужна.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільній з президентом Польщі Анджеєм Дудою зустрічі зі ЗМІ в Києві, передає кореспондент Укрінформу.

«Що буде робити Україна, якщо будуть бити по Києву? Те саме, що зараз. Для мене, як для Президента, упевнений, як для кожного українця, Київ, Чернігів, Донбас – усе це однакове. Там усі наші українці живуть. У Харкові, Запоріжжі. Відповідь така сама буде і в цих містах. Будуть бити нас – будуть отримувати відповідь, потужну відповідь. Хочу сказати, що з кожним днем, думаю, ви це бачите в інформаційному просторі, з кожним днем ця відповідь буде наростати. Буде все сильніше та сильніше», - сказав Зеленський, відповідаючи на запитання про те, чи відомо йому про наміри РФ збільшити кількість ударів по столиці у святкові дні.

Він зазначив, що володіє певною інформацією від української розвідки та іноземних партнерів щодо планів Росії.

«Наша розвідка працює з нашими партнерами. Ми їм вдячні за цю інформацію. Чи є загроза? Є загроза. Вона, я вважаю, щоденна, ця загроза. Чи є якась додаткова інформація? Ми знаємо пріоритети по об'єктах інфраструктури або по державних інституціях, але я не бачу, щоб дуже щось змінилося. Починаючи з першого дня 24 числа (лютого – ред), Росія постійно це робить. Чи можуть вони збільшити кількість цих ударів? Так, вони можуть це зробити на 23-24 число. Це вся інформація, яку я маю. Іншої інформації у мене немає», - сказав глава держави.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда приїхав до Києва.