СпортТоп новини
0

62

0

Збірна України з артистичного плавання здобула історичне «золото» на чемпіонаті Європи

У Римі стартував чемпіонат Європи з водних видів спорту. У перший день змагань розіграли один комплект нагород в артистичному плаванні.

На континентальну першість збірна з артистичного плавання вирушила в складі 11 синхроністок. У перший день змагань за медалі змагалася команда з восьми українок, пише Суспільне.

У стартових змаганнях Україну представляли Марина та Владислава Алексіїви, Олеся Деревянченко, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко. Українська вісімка стала однією з восьми команд, що боролися за перший комплект нагород чемпіоната Європи.

Через відсторонення цьогорічний турнір пропускала збірна Росії, що здобула "золото" попереднього Євро у 2020 році в технічній груповій програмі.

Українська вісімка вийшла на старт шостою та одразу здійнялася на першу сходинку в таблиці з результатом у 92.5106 бала. За підсумками програми даний показник гарантував українкам історичне, перше "золото" чемпіонатів Європи в командній технічній програмі.

Два інших місця на подіумі розділили збірні Італії та Фанції, що посіли другу та третю сходинки відповідно.