3 верес. 2024 17:39
557
Тімоті Карр став бійцем 37-го окремого полку морської піхоти.
Тімоті Карр, позивний «Голлівуд», родом зі Сполучених Штатів Америки, штат Тенісі. В 37-й окремій бригаді морської піхоти Тімоті служитиме в 1 батальйоні на посаді оператора розвідувального дрона й допомагатиме виявляти ворожі цілі та корегувати вогонь по них. Свій позивний Тімоті отримав майже одразу по прибуттю до частини, оскільки має понад 45 ролей в різних відомих кінофраншизах — від телевізійного шоу «Ходячі мерці» до кіновсесвіту «Марвел».
Його історію розповіли на сторінці ВМС ЗСУ.
Окрім акторської майстерності чоловік має й неабиякий досвід військової служби — брав участь в операціях в Іраку та Афганістані.
«Свою військову службу я почав у 1997 році, долучившись до лав Корпусу морської піхоти США, де служив у протитанковому відділені. У 1998 році мій підрозділ був відзначений нагородою як кращий підрозділ Корпусу морської піхоти. У 2002 році, після закінчення свого контракту, я вирішив стати частиною Сил спеціальних операцій, проте через отриману травму стопи був вимушений залишитись на лікуванні, після чого був переведений до одного з піхотних підрозділів американської армії. У 2005 році мій підрозділ був відправлений для виконання завдань до міста Багдад, що в Іраку. Там я виконував обов’язки водія бойової броньованої машини свого командира, згодом й кулеметника. В Іраку я отримав своє перше поранення — під час обстрілу декілька уламків потрапили у мене, пошкодивши м’язову тканину, пошкодили й легені», — розповідає Тім.
Після проходження лікування та реабілітації Тімоті намагався вступити до лав 101 десантної дивізії армії США. Проте, за висновками військово-лікарської комісії, він більше не міг виконувати обов’язки у піхотних підрозділах, тому йому запропонували звільнитися, на що Тімоті погодився.
«Через пару років цивільного життя я отримав звістку, що маю можливість обійняти посаду коменданта на одній з військових баз Сполучених Штатів в Афганістані, і я погодився. На самій базі я відповідав за охорону безпілотних літальних апаратів, які на той момент використовувала армія США. Згодом я отримав можливість перевестися на більш цікаву для мене посаду, пов’язану з відстежуванням переміщень ворога й місцевого цивільного населення та збором інформації за допомогою біометричних даних (Biometrics Automated Toolset System)», — розповідає чоловік.
У грудні 2010 року, виконуючи свої посадові обов’язки, Тімоті отримав важку травму під час ворожого мінометного вогню. Через значні ушкодження м’язових тканин та кровоносних судин медики були вимушені ампутувати його праву ногу до рівня коліна.
Згодом, після проходження курсу реабілітації, Тімоті знайшов себе в цивільному житті — став актором та почав виконувати ролі другорядних персонажів у різних фільмах, серіалах та музичних кліпах. Помітити його можна в таких голівудських стрічках, як «Чорна пантера», «Дивергент», «Зомбіленд», «Людина-мураха» тощо, у телесеріалі «Ходячі мерці». Він ділив знімальний майданчик разом з такими зірками як Том Круз, Двейн Джонсон, Кріс Рок, Емма Стоун та інші.
«Під час пандемії коронавірусу, коли індустрія розваг перестала працювати, я почав заробляти на життя так званим «полюванням за головами» — вистежував, затримував та передав до судових приставів підозрюваних у скоєнні різних злочинів, за це отримував певну грошову винагороду від держави. Саме тут я почав активно застосовувати цивільні дрони для відстежування людей. Вже тоді я розумів, наскільки важливою та необхідною є аеророзвідка», — розповідає Тімоті.
На питання про особисту мотивацію воювати на стороні України в цій війні відповідає просто — його надихнула та продовжує надихати боротьба українців проти такого великого агресора, як російська федерація. Зі слів Тіма, побачивши, як Україна героїчно дає відсіч окупантам, маючи при цьому меншу кількість людей та озброєння, він зрозумів, що українці — це нація воїнів, і що він не може лишитись осторонь.
«Коли в Україні почалась широкомасштабна війна, я одразу побачив, з якою пристрастю та героїзмом українці борються за власну свободу та незалежність. Це є ознакою нації воїнів, а оскільки по життю я й сам себе вважаю воїном, я просто не міг лишитись осторонь. Я хотів бути корисним, тому я тут. Якби мені сказали, що треба водити машину для наближення перемоги — я б водив машину, якби сказали, що потрібно готувати їжу — я б готував», — говорить вже український морпіх.
Попри свій бойовий досвід, Тім витратив два роки, щоб підготувати своє тіло до навантажень.
«Оскільки я маю ампутовану кінцівку, окрему увагу я приділяв їй. Окрім всього тіла, я тренував м’язи ноги, для того, щоб вона не доставляла мені дискомфорт під час інтенсивних навантажень. Я активно займався бігом, підіймав важку вагу в залі, ходив у походи та займався хайкінгом», — розповідає чоловік.
Наразі Тімоті проходить базову загальну військову підготовку, після чого на нього чекають навчання за спеціальністю. Чоловік говорить, має високу мотивацію.
«Я дуже задоволений підрозділом, в якому я проходитиму службу, сподіваюсь бути корисним та внести свій вклад у перемогу України в цій війні», — сказав Тімоті.