Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 21 травня
+16
$   39.67
  43.08

8 січ. 2024 11:22

Останнє оновлення  
1 квіт. 2024 07:21
Події
0

151

0

Загинув 23-річний льотчик з позивним Blue Helmet. Відео

Загинув 23-річний льотчик з позивним Blue Helmet. Відео

Владислав Залістовський був пілотом бойового літака МіГ-29.


Загинув 23-річний льотчик з позивним Blue Helmet. Відео

На війні загинув 23-річний льотчик 114-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ Владислав Залістовський на позивний Blue Helmet.

Цю інформацію в понеділок, 8 січня, підтвердив його побратим у коментарі “Суспільному”.

Владислав Залістовський — родом із Малина Житомирської області. У 2021 році закінчив льотний факультет Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. 

“Ми втратили не просто пілота, а й надійного побратима, друга, сина та просто чудову та яскраву людину Владислава! Він був одним з тих, з ким я б виконав будь-яке завдання з впевненістю, що він мене не залишить у важкій ситуації, що було і по військовій справі, і по життю в цілому! Владислав загинув, захищаючи наше небо, хоча йому було всього лиш 23. Тільки вдумайтеся в цю цифру 23 роки, а він був пілотом бойового літака МіГ-29 і мав на своєму рахунку вже десятки бойових вильотів. Я схиляю голову перед ним і віддаю шану, як справжньому бойовому пілоту, який загинув, захищаючи Україну!”, — написав в Instagram інший пілот Air Fighter.

Владислав Залістовький був пілотом бойового літака МіГ-29.

Загинув 23-річний льотчик з позивним Blue Helmet. Відео

Дівчина Владислава Євгенія Нестеренко залишила пост у соцмережі:

"Мій герою! Я ніколи не думала, що на моїй сторінці буде подібний пост. Ти любив свою роботу, своє життя, своє небо, але воно зіграло з тобою злий жарт. Ти назавжди залишишся в моєму серці найкращим хлопчиком у світі. І не тільки в моєму", - написала Євгенія.

Вона додала, що зумисне не робитиме світлини Владислава чорно-білими, адже хлопець був яскравим і любив життя.

"Чомусь небо забирає кращих. Вічного тобі польоту, мій янголе. Я вірю, що ти все бачиш… Я зроблю все, щоб винні були покарані! Я дуже тебе люблю", - підсумувала дівчина.8 січ. 2024 10:46

Останнє оновлення  
8 січ. 2024 10:46
Події
1

172

0
На фронті загинув український поет Максим Кривцов

Йому було 33 роки.


На війні загинув поет і військовослужбовець Збройних сил України Максим Кривцов.

Про це повідомив письменник Любко Дереш.

Відомо, що Максим Кривцов ще у 2014 році пішов добровольцем захищати Україну, після цього він працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub. Він повернувся на фронт після повномасштабного вторгнення РФ.

Любко Дереш називає Кривцова дотепною та надзвичайно талановитою людиною.

Він опублікував невеликий фрагмент із синопсису його незавершеного роману:

«Коли повертаємось із ротацій, їдемо в автівці додому, ми не відчуваємо щастя, хоча хочемо повернення. Напевне. Ми відчуваємо одне – порожнечу. Одну спільну на всіх порожнечу, колективну, як пам’ять. Ми захлинаємось нею і задихаємось від її випарів. Отже. Я хочу розповісти про багатоповерхівку, на 77 поверсі якої розміщений офіс телеканалу «Забуття». Вся розповідь відбуватиметься у межах найжахливішої програми у світі «Ток-шоу Війна».