Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 26 червня
+26
$   44.86
  51.13

26 черв. 2026 15:21

Суспільство
0

99

0

З російського полону звільнили ще 160 українських військових

Серед визволених є військові різних звань — солдати, сержанти й офіцери.


26 червня відбувся черговий обмін військовополоненими, у межах якого Україна повернула додому 160 своїх захисників. Усі звільнені перебували в російській неволі з 2022 року.

Про це повідомив керівник Офісу Президента Кирило Буданов.

За його словами, серед звільнених переважають оборонці Маріуполя та «Азовсталі», які служили у різних підрозділах Сил оборони України. Також додому повернулися військовослужбовці, які виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках, а також брали участь в обороні Київської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей.

Серед визволених є військові різних звань — солдати, сержанти й офіцери.

З російського полону звільнили ще 160 українських військовихЗ російського полону звільнили ще 160 українських військових - фото 2

Буданов зазначив, що для багатьох родин цей день став довгоочікуваним, адже після років неволі захисники змогли вперше поспілкуватися з близькими та повернутися на рідну землю.

Він також наголосив, що робота зі звільнення українських полонених триває, а держава продовжує докладати зусиль, щоб повернути всіх військових і цивільних, які залишаються в російському полоні.

З російського полону звільнили ще 160 українських військових - фото 3З російського полону звільнили ще 160 українських військових - фото 4З російського полону звільнили ще 160 українських військових - фото 5З російського полону звільнили ще 160 українських військових - фото 6