Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 листопада
--1
$   41.32
  42.99

Як користуватися смартфоном, щоб він довго служив

1 серп. 2024 13:39

Останнє оновлення  
1 серп. 2024 13:50
Новини компаній
0

117

0
Як користуватися смартфоном, щоб він довго служив

Як правильно заряджати мобільний телефон?


Як користуватися смартфоном, щоб він довго служив

Смартфони – невід’ємна річ у житті сучасної людини. Ними користуються як діти, так і пенсіонери. А вибір у магазинах техніки настільки великий https://comfy.ua/smartfon/brand__poco/, що задовольнить можливості будь-якого гаманця. Та купити смартфон – лише початок справи. Головне – правильно користуватися ним, тоді девайс служитиме довго та не потребуватиме допомоги майстра або швидкої заміни.

Шкідливі звички, які можуть вплинути на роботу телефона

Якщо ви купили гаджет певного бренду, то, будь ласка, придбайте оригінальну зарядку до нього та гарнітуру. Дешеві кабелі поганої якості можуть стати причиною незворотніх пошкоджень. Як мінімум, це стосуватиметься лише техніки, максимум – може виникнути пожежа.

Як правильно зберігати кабелі до телефона? Старайтеся не ламати, не згинати і не скручувати їх. Це негативно вплине на швидкість зарядки.

Чохол на телефон

Телефон в оригінальному вигляді більш витончений, проте це не надто хороший вибір. Захисний чохол здатний зміцнити корпус вашого девайса і запобігти його пошкодженням. А варіант «книжечка», хоч і старомодний, проте додає безпеки навіть екрану. Він також додає впевненості навіть при самому користуванні телефоном, адже ви не надто переймаєтеся, що будь-яке його падіння може стати останнім.

Ще один плюс у чохлах – вони підкреслюють вашу індивідуальність. Варіантів дизайну та матеріалів вистачає на ринку.

Як користуватися смартфоном, щоб він довго служив

Захисне скло

Деякі моделі мають укріплене скло, яке не потребує додаткового захисту. Однак далеко не всі. У бюджетних версіях ви точно не побачите такого «бонусу». Обираючи між захисною плівкою та захисним склом, надайте перевагу другому варіанту. Можливо, він обійдеться трішки дорожче, проте гарантує якісніший захист. Коли скло піде тріщинами чи просто затреться, його легко замінять на нове. Це значно дешевше, ніж міняти увесь екран телефона.

Акумулятор

Акумулятор можна назвати серцем телефона, адже щойно він перестане працювати, те ж саме станеться і з девайсом. Фахівці рекомендують не захоплюватися частим зараджанням телефона (про всяк випадок), якщо у цьому немає нагальної потреби. Оптимальний варіант – підключатися до мережі, коли показник акумулятора менше 20%. Разом з тим, не варто чекати, коли побачите на екрані цифри дуже близькі до 0%. Це теж матиме негативний вплив і скоротить життєздатність «серця».

Як користуватися смартфоном, щоб він довго служив - фото 2

Фото під водою

Будь-яка техніка не любить контактувати з водою. Тому уникайте фотосесій під час дощу, у душі чи під водою (навіть у захисному чохлі). Навіть водонепроникні девайси не будуть у захваті від частого впливу вологи.

Оскільки акумулятор – дуже важливий. То назвемо головні правила, яких варто дотримуватися.

  • Найкращий варіант, коли рівень заряду на вашому телефоні коливається у межах позначок 30-90%.
  • Не обов’язково заряджати на максимум і намагатися підтримувати цифру 100%.
  • «Зарядка на ніч» - табу для будь-якого гаджета і смартфона у тому числі.
  • Заряджати девайс потрібно лише оригінальними зарядними пристроями.
  • Телефон не має перегріватися: ні на сонці, ні під подушкою.
  • Щоб заряд тримався довше, вимкніть функції, якими ви не часто користуєтеся.
  • Смартфони мають спеціальний режим, який дозволяє використовувати менше ресурсу, користуйтеся ним.