Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 21 травня
+20
$   39.67
  43.08

13 трав. 2024 17:28

Останнє оновлення  
13 трав. 2024 17:28
Культура
0

364

0

Військовий Олександр Терен став головним героєм шоу «Холостяк»

Військовий Олександр Терен став головним героєм шоу «Холостяк»

Прем’єра нового сезону вже цієї осені.


Український військовий Олександр Будько із позивним Терен, який на фронті втратив обидві ноги, став головним героєм нового сезону «Холостяк».

Про це офіційно заявив телеканал СТБ.

«Два роки ми отримували від колег, партнерів і глядачів запитання, чи повернеться на СТБ Холостяк. І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу. Адже головний Холостяк країни - це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок - це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці. Той, хто відстоює справжні цінності: свій дім, свою родину, свою країну та мільйони незнайомих, але своїх людей», – заявила генеральна директорка СТБ Людмила Семчук.

Військовий Олександр Терен став головним героєм шоу «Холостяк»

Олександр Терен – військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги Історія впертого чоловіка, учасник національної збірної Invictus Games, а також автор розважального інклюзивного YouTube шоу «Відвал ніг або All інклюзив».

В офіційній заяві наголосив, що погодився на участь у проєкті, бо вірить, що зможе зустріти своє кохання.

«Холостяк для мене – це шанс, зустріти свою людину, з якою хочеться спробувати створити сім’ю. На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання. Звісно, це також крута можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще», – повідомив військовий.


Терен також розповів, що не шукає ідеальну дівчину, а навпаки, ту, внутрішнім світом якої він буде захоплюватися.

«Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін у собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар’єрності та інклюзивності простору», – зізнався він.

Прем'єра нового сезону Холостяка відбудеться уже цієї осені.