16 січ. 2024 16:28
98
Це дозволить посилити потенціал ОПК та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва.
Підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень.
Таке рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 16 січня, повідомляє «Урядовий портал».
Уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 16 січня 2024 року.
Так військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:
незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.
«Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва», – прокоментував заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко.
16 січ. 2024 16:09
664
Що закуплять для війська?
На посилення обороноздатності Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету 792 мільйони гривень.
Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.
Ці додаткові кошти розподілять військові підрозділи на «дуже нагальні потреби» на закупівлю боєприпасів, тепловізорів та дронів.
«Йдеться про додаткове фінансування для кожної бригади пропорційно до сплаченого у грудні ПДФО», – додав Шмигаль.