Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 14 червня
+22
$   40.65
  43.48

26 квіт. 2024 10:16

Останнє оновлення  
26 квіт. 2024 10:16
Події
0

187

0

В Одесі підробляли одяг відомих брендів

В Одесі підробляли одяг відомих брендів

Правоохоронці вилучили готову продукцію і обладнання для виорбництва. 


В Одесі викрили незаконне виробництво одягу під виглядом відомих світових брендів. Цех знаходився в промисловому районі. Фігуранти підробляли торгові марки понад 10 відомих брендів одягу, що завдало правовласникам матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Слідством встановлено, що іноземець організував на території України цех з незаконного виготовлення одягу, де наносили на пошитий одяг відомі найменування та логотипи світових брендів без відповідних дозвільних документів від правовласників.

Товар продавали у роздріб та оптовими партіями в Інтернеті та на ринках по всій території України.

У ході обшуків співробітники БЕБ вилучили промислове обладнання для виробництва одягу та нанесення логотипів, зокрема, лінію для нанесення кольорових логотипів через кліше, сушарку та термопрес для перенесення логотипів, промисловий ніж для тканини, швейний верстат з монітором управління. 

Також вилучили одяг з логотипами торгових марок всесвітньо відомих брендів,  тканину в рулонах, нитки, термобірки для одягу з фурнітурою, листи зі зразками логотипів, рамки-кліше для верстатів, лекала для одягу, документи, чорнові записи тощо. 

Орієнтовна вартість вилученої продукції та обладнання, що використовувалось у незаконній діяльності становить майже 1,8 млн грн.  

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування) триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Одеської обласної прокуратури. 

В Одесі підробляли одяг відомих брендівВ Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 2В Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 3В Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 4В Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 5В Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 6В Одесі підробляли одяг відомих брендів - фото 7