Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 20 травня
+21
$   39.67
  43.08

3 січ. 2024 17:20

Останнє оновлення  
3 січ. 2024 17:20
Суспільство
0

73

0

В Одесі не вистачає водіїв на міські автобуси через мобілізацію. Готові навчати жінок

В Одесі не вистачає водіїв на міські автобуси через мобілізацію. Готові навчати жінок

Наразі місто має сім водіїв, які готові вийти на маршрут, але їх потрібно 18.


В Одесі не вистачає водіїв на міські автобуси через мобілізацію. Готові навчати жінок

В Одесі не вистачає водіїв для роботи на автобусах, які подарувало місто-побратим Регенсбург. З необхідних 18 водіїв є тільки 7. У міськраді готові шукати та навчати жінок для цього.

Про це 3 січня повідомив міський голова Геннадій Труханов під час тестування нового трамвая, повідомив кореспондент Суспільного.

За словами мера, Одеса має десять автобусів від німецьких партнерів, також місто веде перемовини із Стамбулом про передачу подібного транспорту. Але є проблема з водіями, у тому числі тому, що частина пішла на фронт.

"У нас є водії, але не в тій кількості, яка необхідна. Ми домовились з нашими партнерами, якщо будуть жінки, які хотіли навчитись і бути водіями на такому транспорті, тому що зараз чоловіків мало — хто призвався і пішли боронити нашу державу", — сказав Геннадій Труханов.

Наразі місто має сім водіїв, які готові вийти на маршрут, але їх потрібно 18. Мер Одеси додав, що розглядають на цю посаду і жінок, допомогу з навчанням пропонують також партнери з Регенсбурга і Берліна.

"У нас є школи де навчають, але нам пішли на зустріч і Регенсбург, і Берлін пропонують навчати водіїв. Якщо ми запускаємо маршрут, маємо бути певні, що він працюватиме. А якщо хтось захворів і автобус не вийшов і люди не потрапили на роботу, це буде ще гірше, ніж не запустити його", — зазначив міський голова.

Німецьке місто Регенсбург передало Одесі десять пасажирських низькопідлогових автобусів. У листопаді депутат Одеської міськради та голова транспортної комісії Петро Обухов повідомив, що місто планує створити під ці автобуси новий маршрут, який з’єднає житловий масив Котовського та центр Одеси.

1 січ. 2024 13:09

Останнє оновлення  
1 січ. 2024 13:09
Події
0

93

0
Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток

Ще сім людей отримали поранення.


Внаслідок нічної атаки Росії 1 січня 2024 року в Одесі загинув 15-річний підліток.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Також трьох людей з пораненнями та опіками ушпиталено, ще четверо отримали медичну допомогу на місці.

Внаслідок падіння збитих БпЛА пошкоджено щонайменше три багатоквартирних будинки, три приватні будинки, господарські споруди. Один з безпілотників влучив в припортовий термінал, там травмованих немає.

В Офісі генерального прокурора повідомили, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Огляд триває, повний перелік руйнувань та пошкоджень встановлюється. Прокурори спільно з іншими правоохоронцями фіксують наслідки атаки ворога.

Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підлітокВнаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток - фото 2Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток - фото 3Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток - фото 4Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток - фото 5Внаслідок російської атаки у новорічну ніч в Одесі загинув 15-річний підліток - фото 6