Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 26 червня
+18
$   44.86
  51.13

4 черв. 2024 09:52

Світ
0

1336

0

В іспанському місті на кладовищах встановлюють сонячні панелі

Понад 6 тисяч сонячних панелей встановлять на кладовищах. 


У місті Валенсія, що в Іспанії, на кладовищах встановили сонячні панелі. Зробили це в рамках програми Requiem in Power (RIP), пише The Mayor.

У планах – перетворили муніципальні кладовища на сонячні електростанції. Вже 810 панелей змонтували на цвинтарях у населених пунктах Грау, Кампанар та Бенімамет. Обладнання вироблятиме понад 440 тисячі кіловат електроенергії протягом року.

Генеровану електроенергію будуть використовувати для міських будинків. Чверть потужностей перенаправлять вразливим домогосподарствам.

В рамках проєкту Requiem in Power на кладовищах з’являться 6658 фотоелектричних панелей.

Завдяки програмі «Валенсія 2030» місто визнали Зеленою столицею Європи у 2024 році.

Читайте також: Яким буде багатоквартирний будинок, вкритий 140 000 рослин.