Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 14 червня
+18
$   40.65
  43.48

3 трав. 2023 16:51

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

78

0

В Австралії у животі крокодила знайшли рештки рибалки

В Австралії у животі крокодила знайшли рештки рибалки

Офіцери з охорони дикої природи вважають, що два крокодили причетні до смерті рибалки.


ezgif-2-a7beb1263d

В Австралії всередині крокодила знайшли тіло чоловіка, який зник під час риболовлі.

Про це пише BBC.

65-річний Кевін Дармоді рибалив в Кеннедіс-Бенд разом із приятелями. Інші рибалки не бачили нападу, але чули крик чоловіка, а потім гучний сплеск.

«Я помчав вниз… але від нього не було жодного сліду, тільки його ремінці на березі, і більше нічого», — сказав друг Дармоді.

Після дводенних пошуків поліція виявила і застрелила двох крокодилів завдовжки 4,1 м і 2,8 м. Людські останки знайшли лише в одному з них, але офіцери з охорони дикої природи вважають, що обидві рептилії причетні до смерті рибалки.

4 квіт. 2023 09:03

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Суспільство
0

88

0
Єдина на всю Україну собака-водолаз тренується на Чернігівщині. Відео


Єдина на всю Україну собака-водолаз тренується на Чернігівщині. Відео

На службі черкаських рятувальників з’явився собака-водолаз. Трирічну вівчарку Найду підібрали у притулку, хотіла, щоб охороняла територію, але природні здібності та слава інших службових собак змусила Найду перепрофілюватися. Про це йдеться в ТСН. Найда на людину, яка борсається у воді, реагує одразу і кидається до неї. “Ми кидаємо рятувальне коло до потерпілого і собака скаче у воду, чіпляє коло і витягує на берег. Собака це набагато швидше зробить, ніж людина. Їй не важко, їй теж це цікаво”, - пояснюють рятувальники. Тренування в реальних умовах рятувальники розпочали заздалегідь, до пляжного сезону Найда мусить бути у формі. Спочатку не дуже хотіла тренуватися, бо за зиму теж набрала зайвого, але розім’явшися, навіть не дуже висока температура води її не могла спинити. Тим, що вдалося Найді  за рік тренування, не кожен амбітний кар’єрист може похизуватися. Собаку з притулку брали просто для охорони території, та водолази примітили й інші здібності. Так пес і пішов на підвищення. На службі в ДСНС налічується сімдесят двоє чотирилапих працівників. Більшість це пошуково-рятувальні собаки, частина -  допомагає саперам, а от водолазом може похизуватися лише черкаський  підрозділ. Попереду в Найди не тільки вдосконалення навичок, а й опановування нових. Третина території України замінована, тож рятувальникам  довелось опановувати ази піротехніки. Найда ж має стати надійною помічницею водолазів, що її тренують. “Оскільки водолази перепрофільовуються, то і Найду будемо перепрофільовувати. Перед нами нині завдання розмінування не лише суші, а й води, нові часи, нові виклики. Водолазам доводиться перевчитися на піротехніків, аби розміновувати акваторії річок, акваторії морів, вони всі у нас будуть проходити навчання”, - кажуть в ДСНС.

title