Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 06 грудня
--3
$   36.66
  39.65

23 серп. 2022 11:55

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Суспільство
0

49

0

«Укрзалізниця» запустила на маршрут другий двоповерховий поїзд Skoda

«Укрзалізниця» запустила на маршрут другий двоповерховий поїзд Skoda


В Україні завершено ремонт і випущено на маршрут другий двоповерховий поїзд Skoda.

Як повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці» з 23 серпня в тестовому режимі поїзд курсуватиме на маршруті Київ - Рівне - Луцьк. Це буде перший швидкісний маршрут, який з'єднає Рівне та Луцьк зі столицею України.

З Києва поїзд №755/756 Київ - Луцьк - Київ вирушатиме щодня, крім середи, о 07:25, прибуватиме в Рівне о 11:54 та до Луцька о 13:12. У зворотному напрямку поїзд теж курсуватиме щодня, крім середи. Вирушатиме з Луцька о 15:20, з Рівного о 16:25 та прибуватиме до Києва о 20:42.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Також у поїзді є кафе, онлайн-бібліотека та QR-коди для зворотного зв'язку щодо якості перевезень.

«Це вже другий двоповерховий електропоїзд Skoda, який ми відремонтували та повернули на маршрут. До цього ці поїзди п’ять років не експлуатувалися,  оскільки потребували значного ремонту. Та я вірю, що такі поїзди не повинні простоювати під забором, адже це понад 40 тис. додаткових комфортних місць для пасажирів щомісяця», - зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.