Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 20 травня
+17
$   39.67
  43.08

28 берез. 2024 17:19

Останнє оновлення  
28 берез. 2024 17:19
Суспільство
0

240

0

Україна спізнилася із оборонними укріпленнями, а Росія готується до великого наступу – The Economist

Україна спізнилася із оборонними укріпленнями, а Росія готується до великого наступу – The Economist

Видання зазначає, що наступу варто очікувати, коли добре просохне земля.


Фото - ілюстративне

Загроза нового російського наступу збільшується із настанням літа. Окупанти можуть почати рух по всій лінії фронту.

Про це пише британське видання The Economist.

Стаття, опублікована у четвер, отримала назву «Росія готується до нового великого наступу вздовж довгої лінії фронту».

Автори матеріалу вказують, що весною на фронті дещо призупинилися бойові дії, оскільки волога земля унеможливлює пересування технікою.

 «Але це не триватиме довго. З переходом весни в літо є побоювання, що Росія розпочне новий великий наступ, як це було минулого року. І здатність України стримати його цього разу виглядає набагато менш ймовірним, ніж тоді. Саме тому їй необхідно терміново мобілізувати більше військ і побудувати більш надійну оборону на лінії фронту», - йдеться у матеріалі.

Автори також вказують, що зволікання із вирішення надання необхідної військової допомоги зі сторони США і Європи становить ризики, оскільки Росія «може прорвати недостатні оборонні лінії України».

Журналісти вважають, що Україна не повинна перекладати провину лише на своїх союзників, оскільки і сама припустилася помилок. Одна з них – це провал мобілізації, що призводить до нестачі людської сили на фронті. Росія ж тим часом готується мобілізувати громадян для великого наступу.

«Терористичний напад на московський концертний зал 22 березня може насправді полегшити це завдання для Володимира Путіна, який використовує його для того, щоб заявити, що Росія повинна бути сильною перед обличчям кровожерливих ворогів», - сказано у матеріалі.

Автори також пишуть, що Україна «дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій», а «уряд все ще мріє про новий контрнаступ і боїться думки, що нинішня лінія фронту може перетворитися на щось на кшталт кордону».

«Думка про те, що ця лінія може стати основою для майбутніх мирних переговорів, - це саме те, чого пан Зеленський хотів би уникнути. Але небезпека зараз настільки велика, що це найменш поганий варіант», - пише The Economist.