Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 16 червня
+11
$   44.82
  52.04

31 трав. 2026 13:00

Суспільство
0

856

0

Україна отримала установку IRIS-T від Німеччини

Німеччина передала Україні ЗРК IRIS-T.


Україна отримала установку IRIS-T від Німеччини
Фото - Генштаб ЗСУ

Україна отримала від Німеччини пускову установку зенітно-ракетного комплексу IRIS-T. Зброя надійшла у суботу, 30 травня.

Про це повідомив Володимир Зеленський повідомив у своїх соцмережах.

За його словами, протягом тижня росіяни випустили по українцях 2300 ударних дронів, майже 1560 керованих авіаційних бомб і 108 ракет різних типів. Усі ці удари були здійснені по цивільній інфраструктурі – житлових будинках, енергетиці.

«Щодня ми працюємо, щоб захисту від російського терору було більше. Вчора ми отримали нову пускову установку IRIS-T. Дякуємо Німеччині за постійний внесок у захист людей. Тисячі й тисячі життів вдалося зберегти завдяки такій сильній підтримці», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, Україна показала секретний ударний дрон MORRIGAN.