0

64

0

Україна завоювала третє «золото» чемпіонату Європи-2022 з водних видів спорту

Збірна України здобула третю медаль чемпіонату Європи-2022 з водних видів спорту, що триває у столиці Італії Римі. Третє поспіль "золото" принесло артистичне плавання. Після перемог у технічних програмах у команді та соло Марти Фєдіної українки перемогли ще у гайлайті.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

Українська команда виступала у статусі чинних чемпіонок Європи та дворазових чемпіонок світу. До складу команди ввійшли Марина й Владислава Алексіїви, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко, а також Марта Фєдіна, яка за годину до того виграла "золото" в соло.

Загалом у гайлайті змагалися лише чотири команди: Україна, Угорщина, Франція та Італія. України відкривали змагання в цій дисципліні та виконали програму на 94.0667 бала. Цього вистачило, щоб втриматися на першому місці до завершення всіх виступів.

Друге місце посіла збірна Італії, а Франція виборола "бронзу". Для обох команд це стало першими медалями Євро в цьому виді програми. Італійки так само здобували "срібло" на двох останніх чемпіонатах світу.