Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+12
$   39.4
  41.97

25 серп. 2023 11:00

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Світ
0

111

0

У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос

У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос

Загалом у світі відомо чотири таких випадки.


08781eb1-4ca78376a6c970332855deaec5ddf439

Пума народила рідкісне дитинча-альбіноса в зоопарку Нікарагуа. Це унікальне явище, оскільки у світі відомо лише чотири таких випадки. Тож Нікарагуа стала першою країною Центральної Америки, де народилося дитинча пуми-альбінос. Про це пише Canal 4.

Біла пума народилася в зоопарку Томаса Белта в Хуігальпі і, за словами ветеринара зоопарку Карлоса Моліни, почуває себе так само добре, як і два інших кошенята, що народилися разом із нею. Малюки з'явилися на світ ще місяць тому, але їхнє народження тримали в таємниці, бо було незрозуміло, чи виживуть малюки.

Поки що в малюка немає імені, але ветеринар запевняє, що маленька пума здорова і добре харчується. 

До того ж пуми-альбіноси вимагають особливого догляду і вразливі до сонячного світла.

У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос

Молодих пум зараз тримають в окремому вольєрі, щоб мати не зазнавала стресу і не плутала запахи сторонніх із запахами новонароджених малюків, що могло б змусити її напасти на них. Батька малюків також тримають в іншому вольєрі, бо самці пум часто вбивають своє потомство.

Однак у соцмережах уже з'явилося кілька фото маленьких пум зі своєю матір'ю. Імен у них поки що немає, стать малюків також поки що не повідомили.

У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос - фото 2

Одна з найбільших труднощів у дикій природі, з якими стикаються тварини-альбіноси, — це адаптація до навколишнього середовища. У багатьох випадках єдиною альтернативою, що гарантує їхнє виживання, є життя в зоопарку.

Пуми зазвичай мають темно-коричневе або чорне хутро без будь-яких відмінних позначок. Однак біла шерсть поставить їх у невигідне становище в природному середовищі існування, оскільки без камуфляжу вони стають легкою здобиччю.

Пуми зустрічаються по всій Америці, від високогірних Анд на півдні Перу до джунглів Центральної Америки.

Міжнародний союз охорони природи стверджує, що пуми мають найбільший географічний ареал серед усіх наземних ссавців у Західній півкулі, хоча після європейської колонізації вони практично зникли зі східної половини Північної Америки.

У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос - фото 3У зоопарку Нікарагуа народилася унікальна пума-альбінос - фото 4

25 серп. 2023 08:07

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Світ
0

90

0
Через розкол льоду в Антарктиді загинули тисячі пінгвінів

Пташенята потонули в океані або замерзли на смерть.


pingvin

В Антарктиді загинули майже 10 тисяч пташенят імператорських пінгвінів через розкол льоду. У малюків ще не зʼявилося водонепроникне пірʼя, тому вони потонули в океані або замерзли на смерть.

Про це пише BBC.

Масова загибель пінгвінів сталася наприкінці 2022 року біля моря Беллінсгаузена. Це зафіксували супутники.

Доктор Пітер Фретвелл з Британської антарктичної служби (BAS) вважає, що понад 90% колоній імператорських пінгвінів майже зникнуть до кінця століття через танення льоду внаслідок глобального потепління.

Імператорські пінгвіни використовують лід як місце для вирощування дитинчат. Якщо його не стане або буде мало, то птахи втратять можливість розмножуватися.