Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 30 вересня
+14
$   36.57
  38.74

20 січ. 2022 13:39

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:22
Події
0

29

0

У Вінниці повідомили про замінування всіх навчальних закладів

У Вінниці повідомили про замінування всіх навчальних закладів


Вранці, 20 січня, у Вінниці поліцейські, вибухотехніки і рятувальники перевіряють будівлі всіх навчальних закладів міста на наявність вибухонебезпечних предметів. Дітей з навчальних закладів евакуювали подалі від будівель. Батькам учнів початкової школи в чатах написали, що навчання сьогодні вже не буде.

Про це пише Вінниця.info.

Причина – на електронну пошту поліції приблизно о 10.30 годині надійшло повідомлення про «замінування» всіх навчальних закладів міста Вінниці.

«Ми сиділи в класі, неочікувано задзвонив дзвінок декілька разів. Вчителі сказали зібратися, взяти речі і виходити на вулицю. Тепер стоїмо чекаємо тут в парку, поки прийдуть батьки або хтось з рідних, щоб розписатися що забирають нас додому. Уроків сьогодні вже не буде», - каже учениця 8-го класу 2-ї школи Олександра.

Раніше в Управлінні СБУ у Вінницькій області повідомляли, що останнім часом відбувається штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури і це є інструментом гібридної агресії, яку Російська Федерація веде проти України

«У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало.

Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.

Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень», - повідомляли в пресслужбі відомства.

Нагадаємо, Черкаси та Миколаїв переводять школи на дистанційне навчання.