Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+8
$   39.57
  42.16

2 лип. 2023 10:41

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

122

0

У районі Антонівського мосту тривають важкі бої

У районі Антонівського мосту тривають важкі бої

Зараз важливо дотримуватись інформаційної тиші


Screenshot_1

У Збройних Силах підтвердили, що в районі Антонівського мосту тривають важкі бої, однак закликали дотримуватись інформаційної тиші. Власне, між нашими захисниками та окупантами – запекла контрбатарейна боротьба в цій зоні.

У Британській розвідці цими днями констатували, що біля Антонівського мосту під Херсоном – запекла боротьба між ЗСУ та загарбниками. У неділю вранці, 2 липня, речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону заявила, що це – правда.

Як зазначила спікерка, вона не може розкривати деталі цієї операції, адже зараз важливо дотримуватись інформаційної тиші:

"Аби була зроблена нормально бойова хороша робота, нам потрібна інформаційна тиша. Але ми використовуємо всі дані, які отримуємо, для того, щоб правильно формувати свої подальші дії".

Однак уже зараз можна сказати, що в районі Антонівського мосту – битва між окупантами та нашими захисниками. Варто уточнити, що ця переправа з'єднує Херсон із лівим берегом Дніпра, зокрема з такими населеними пунктами як Олешки та Гола Пристань.

«Наразі триває потужна бойова робота. Акцент на контрбатарейній боротьбі, тому що особливість нашої лінії фронту в цьому районі – це дійсно те, що вона в зоні річки Дніпро», – заявила Гуменюк.

Окрім того, вона наголосила, що річище Дніпра було дещо деформоване, внаслідок того що окупанти підірвали Каховську греблю. Це, звісно, дещо ускладнило роботу ЗСУ.

2 лип. 2023 09:18

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

159

0
Окупанти через наступ ЗСУ стягують під Бахмут сили з інших напрямків — ISW

РФ, можливо, зосереджує елітні сили в районі Бахмута, щоб зберегти сприйняту інформаційну перемогу в результаті нібито захоплення Бахмута 21 травня.


Screenshot_4
DeepState

Російські війська на тлі успішних операцій ЗСУ в районі Бахмута виводять на цю ділянку фронту свої сили з інших напрямків. Військові операції навколо міста-фортеці можуть обернутися для російського командування або ризиком на Херсонщині і Луганщині, або ж відводом загарбників з півдня України.

Про це йдеться в новому зведенні ISW (Інституту вивчення війни).

Зазначається, що російські війська, ймовірно, реагують на українські операції навколо Бахмута перекиданням сил з інших регіонів України.

Аналітики прогнозують, якщо російських підкріплень, вже надісланих до Бахмута, буде недостатньо для утримання досягнутих успіхів у цьому районі, російське командування може опинитися перед складним вибором: чи ризикувати створенням серйозних вразливих точок у Херсонській та Луганській областях, чи почати відводити війська з півдня України.

Як раніше заявляла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, російські війська перекинули частину своїх найбільш боєздатних частин з Херсонського напрямку на Бахмутський та Запорізький напрямки на тижні після початку наступальних дій ЗСУ 4 червня.

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що Бахмут продовжує пропонувати російським військам більше пропагандистської цінності, ніж військових переваг, і припустив, що РФ, можливо, зосереджує елітні сили в районі Бахмута, щоб зберегти сприйняту інформаційну перемогу в результаті нібито захоплення Бахмута 21 травня.

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі визнав, що українські контрнаступальні операції займуть більше часу, ніж очікували деякі західні спостерігачі.

На думку експертів, подібні заяви про українські операції свідчать про те, що українські війська наразі не намагаються проводити широкомасштабні операції, які могли б призвести до швидкого територіального просування вперед.

Тим часом українські офіційні особи регулярно вказують на те, що Сили оборони ще не виділили значну частину своїх сил для проведення контрнаступальних операцій і ще не розпочали основну фазу контрнаступу.