Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+7
$   36.57
  38.52

12 верес. 2023 12:45

Останнє оновлення  
12 верес. 2023 12:45
Суспільство
0

52

0

У Чернівцях запускають безлімітний квиток на увесь транспорт

У Чернівцях запускають безлімітний квиток на увесь транспорт

Такий квиток буде "денним"


Денний безлімітний квиток на весь комунальний транспорт запустять у Чернівцях.

Про це повідомили у тролейбусному управлінні міста.

«Денний» квиток – це картонний квиток зі штрих-кодом, який діє протягом дня з моменту активації та дійсний до 23:00. Придбати квиток можна буде у водія за 50 гривень.

Мер міста Роман Клічук уточнив, що такий одноразовий квиток для проїзду в комунальних автобусах та тролейбусах планують впровадити з першого жовтня.

12 верес. 2023 09:43

Останнє оновлення  
12 верес. 2023 09:43
Суспільство
0

59

0
Оновили карту «туристичних магнітів» України

Загалом до списку увійшли визначні туристичні місця з усіх 25 регіонів України, в тому числі в Криму.


Державне агентство розвитку туризму оновило перелік "Туристичних магнітів України". До нього увійшло 170 визначних туристичних місць з усіх 25 регіонів України, в тому числі Криму. Цей писок не повний і буде розширюватися.

Про це повідомила пресслужба Держтуризму.

Найбільше "магнітів" зосереджено в семи західних регіонах – 61 об’єкт культурної, релігійної та історичної спадщини. Саме тут знаходиться найбільше унікальних історичних та природних об’єктів.


У п’ятьох центральних областях зосереджено 32 туристично привабливі дестинації, в тому числі вісім заповідників та національних природних парків.

У чотирьох південних регіонах та Криму знаходиться 31 туристичний магніт, в основному це культурно-туристичні та природні локації. На Півночі країни зосереджено 27 привабливих для туристів дестинацій., насамперед мова про природні парки та заповідники.


У трьох східних областях, які наразі є частково окупованими та перебувають під постійними обстрілами, налічується 20 туристичних магнітів.

Голова ДАРТ Мар'яна Олеськів зазначила, що за півтора року повномасштабного вторгнення українці навчилися жити і подорожувати в умовах війни.

"2023 рік для туристичної галузі України став роком внутрішнього туризму. Завдяки українцям, які продовжують подорожувати і відпочивати у своїй країні, туристична галузь може функціонувати та сплачувати податки. Щоб стимулювати внутрішній ринок подорожей, ми разом з представниками місцевої влади, активним бізнесом та регіональними профільними асоціаціями розширили карту туристичних магнітів. Впевнена, що саме ці дестинації якнайкраще презентують нашу історію, культурну та релігійну спадщину як для самих українців, так і для іноземців", - зазначила вона.

Карту туристичних магнітів України дивіться за посиланням.