10 трав. 2024 11:53
780
У Повітряних силах наголосили, що це не симулятор, а повноцінний тренажер.
Чехія передала перший тренажер винищувача F-16 в одну із бригад тактичної авіації. Його основний модуль уже тестують та готують до експлуатації українські спеціалісти.
Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук у своєму телеграмі.
«Дякую усім, хто допомагає Україні зміцнювати авіаційну компоненту. Звісно, що окрім самих F-16, нам треба створювати потужну навчально-матеріальну базу для нашої молоді. Закликаю наших союзників долучатися до цієї ініціативи», - сказав генерал.
Представник командування підготовки Повітряних сил ЗСУ Олександр Дяків розповів, що такі тренажери потрібні для кожної авіаційної бригади.
«Це не симулятор. Це повноцінний авіаційний тренажер з реальної кабіною літака F-16. Льотчик чітко може відчути, де знаходяться органи керування, що він бачить у польоті, які сигнали проходять.
До цього були віртуальні симулятори даних типів літаків, які зараз засвоюють українські пілоти», - зазначив Дяків.