Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+27
$   44.88
  51.1

13 серп. 2022 14:38

Технології та наука
0

432

0

SpaceX вивела на орбіту 46 супутників Starlink


SpaceX вивела на орбіту 46 супутників Starlink

Компанія SpaceX вивела на орбіту 46 інтернет-супутників Starlink.

Про це повідомляє SpaceX.

Запуск було з допомогою ракети Falcon 9.

Супутники запустили бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.

Зазначається, що приблизно через дев’ять хвилин після запуску перший ступінь ракети приземлився на платформу у Тихому океані.