Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

28 квіт. 2022 12:04

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
СуспільствоТоп новини
0

10

0

Що буде далі? Арестович спрогнозував розвиток війни в Україні

Що буде далі? Арестович спрогнозував розвиток війни в Україні


Активна фаза війни росії проти України почне загасати максимум через три тижні. Подальший розвиток подій залежить від мирних перемовин з країною-агресором.

Про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів в інтерв'ю для видання «Медуза».

«Через два, максимум три тижні активна фаза бойових дій загасає. Вони до 9 травня оголошують якісь проміжні перемоги, кажуть, що завдання виконане, і пропонують вступити в переговори. Причому голосно починають кричати, що народ Донбасу вони захистили, проти України ніколи нічого не мали, забувши свої слова, що вони нас збиралися денацифікувати за 72 години», - зазначив він.

Згідно з його словами, далі все залежить про те, чи піде Україна на мирні переговори чи ні, оскільки народ вимагає вигнати окупантів.

«Але наша позиція дуже жорстка, я не знаю, чи піде на неї росія. А якщо не піде, це буде позиційна війна - з ударами артилерії, з рейдами спецназу, маленька і тактична... Росія спробує накопичити ще резерви, щоб періодично робити якийсь напівнаступ. І десь до кінця серпня вони можуть спробувати ще кудись там наступати. Це буде як операція на сході», - підкреслив Арестович.

Як додав представник ОПУ, якщо цей цикл провалиться, то можлива ще одна спроба десь у жовтні.

«А далі все залежить від того, як будуть діяти санкції, чи будуть вводити нові і як буде йти в Україну західна допомога. Так може і до Нового року йти. Треба розуміти, що це вже не буде активною війною...Але всі майбутні операції все одно будуть менші, ніж ця. Вже сил не вистачає на такі речі», - зазначив Арестович.

Нагадаємо, Канада визнала геноцидом воєнні злочини росії в Україні.