4 лип. 2022 13:48
111
Відомо про велику кількість випадків, коли російські спецслужби, під виглядом уповноважених державних служб або «громадських організацій», виходили на зв’язок з родинами українських захисників. Свої звернення пояснювали нібито метою «надати інформацію» про військового, або «сприяти визволенню з полону». Розвідка наголошує, у кожному із цих випадків передача будь-якої інформації жодним чином не допомагала нашим військовим, які опинились в біді.
«Важливо розуміти, що паспортні дані, посада, звання, номер частини, останнє місце перебування Захисника, його фото у військовій формі тощо – важлива інформація, яка може бути використана ворогом проти самих Захисників, їхніх родин та нашої країни в цілому», - зазначають в Головному управлінні Міноборони.
Пам’ятайте:
Обміном полонених чи пошуком зниклих безвісти захисників займаються лише органи державної влади та відповідальні установи чи організації.
"Тож щоб зберегти свої персональні дані й кошти уважно ставтесь до телефонних дзвінків, повідомлень. Не повідомляйте і не передавайте свої персональні дані, дані Захисника, дані своїх близьких та знайомих неперевіреним особам.
Дбайте про інформаційну безпеку й інфогігієну, користуючись лише перевіреними офіційними державними ресурсами й платформами", - закликають у розвідці.
Нагадаємо, Україна повернула додому 144 полонених, серед них – 95 захисників «Азовсталі».