Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 13 червня
+21
$   40.44
  43.53

25 квіт. 2023 14:56

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

86

0

Росіяни використовують смартфони із застосунком, де є координати українських позицій

Росіяни використовують смартфони із застосунком, де є координати українських позицій

Ворог активно застосовує танкові та артилерійські підрозділи, завдає потужного вогневого ураження нашим військам, руйнує позиції, після чого переходять в атаку штурмові підрозділи.


photo_5346302181583734502_y

Командувач східного угруповання ЗСУ генерал Олександр Сирський повідомив, що командири російських штурмових груп використовують смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням "Alpine Quest GPS".

Про це розповів Сирський в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Командири штурмових груп використовують смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням "Alpine Quest GPS", в якій нанесені координати позицій наших вогневих засобів, об'єкти атаки, маршрути висування до них, а також завдання сусідніх підрозділів", - зазначив Сирський.

За його словами, у кожній російській бригаді на основі мотострілецьких рот, посилених танками, вогнеметними, мінометними та протитанковими підрозділами, сформовано окремі штурмові загони "Шторм", призначені для відновлення втрачених позицій.

Так, ворог активно застосовує танкові та артилерійські підрозділи, завдає потужного вогневого ураження нашим військам, руйнує позиції, після чого переходять в атаку штурмові підрозділи.

Під час штурмових дій окупанти обов'язково застосовують БпЛА, завдяки чому противник коригує вогонь артилерії, а командир групи має можливість ефективно керувати підлеглим особовим складом.

У міських умовах, зазначив Сирський, противник застосовує тривалі артобстріли.

"Безпосередньо об'єкт атаки штурмує група чисельністю до 10 осіб зі стрілецькою зброєю. Бойова техніка застосовується дуже рідко. Зазвичай проводить наступ у 3-4 "хвилі". Втрати штурмової групи оперативно поповнюються евакуаційною групою з розподільчих пунктів", - додав генерал.

24 квіт. 2023 15:37

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Політика
0

48

0
Україна планувала вдарити по Росії 24 лютого - ЗМІ

У Білому домі стурбовані, що атаки всередині Росії можуть спровокувати агресивну відповідь Кремля.


725b6ada-9815-11ed-87d9-ee8b4c069e8d.1220x600

24 лютого, в річницю повномасштабного російського вторгнення, Україна готувала масовані удари по Москві. Утім, на прохання США відмовилася від них.

Про це інформує The Washington Post.

За даними видання, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов наказав одному зі своїх офіцерів "готуватися до масованих ударів з використанням всього, що є у ГУР".

У Білому домі були схвильовані тим, що атаки всередині Росії можуть спровокувати агресивну відповідь Кремля.

"22 лютого, за два дні до річниці, ЦРУ поширило нову секретну доповідь: ГУР «на прохання Вашингтона погодилося відкласти удари» по Москві. Ця інформація стала частиною масиву секретної інформації, яка нещодавно була злита в Мережу. Однак у них не пояснюється, хто саме втрутився та чому українці погодилися скасувати атаки", - йдеться в повідомленні.

Видання пише, що в Україні навіть розмірковували про морський удар з використанням тротилу по чорноморському портовому місту Новоросійськ.

Як зазначається в документах, 13 лютого Буданов наказав одному зі своїх офіцерів бути готовим до операції, а США повторили публічну рекомендацію своїм громадянам негайно залишити РФ.

У документах також йдеться, що американська розвідка стежить за комунікаціями Буданова, що, схоже, не є новиною для нього самого.

"Офіційні особи у Вашингтоні та Європі зробили Україні зауваження за атаки за межами її території, які, на їхню думку, зайшли надто далеко. Американські чиновники також стурбовані тим, що Пекін, ймовірно, розглядатиме атаки України всередині Росії як "можливість представити НАТО як агресора", і що Китай може збільшити свою підтримку Росії, якщо вважатиме ці атаки "значними", - вказано в повідомленні.


0
0