Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 14 червня
+14
$   44.81
  51.86

17 лют. 2026 11:05

Події
0

734

0

Росія вбила трьох працівників Слов'янської ТЕС

Внаслідок атаки РФ загинули працівники Слов'янської ТЕС. 


Фото ілюстративне

17 лютого вранці сили РФ атакували автівку з працівниками Слов'янської ТЕС. Смертельні поранення отримали троє людей.

Про це заявили в Міненерго.

Також, за даними відомства, після нічної комбінованої російської атаки є знеструмлення у Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Харківській та Запорізькій областях. Також є порушення теплопостачання у Сумах та Одесі, додали там.

Нагадаємо, у ДТЕК заявили про надзвичайно серйозні руйнування в Одесі.