Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 вересня
+26
$   36.57
  38.9

29 серп. 2023 11:25

Останнє оновлення  
29 серп. 2023 11:25
Світ
0

25

0

Росія може воювати ще рік. Чого очікувати потім?

Росія може воювати ще рік. Чого очікувати потім?

В найближчому майбутньому Росії потрібно буде покрити свій бюджетний дефіцит, вважає експерт.


Російська економіка може фінансувати війну ще орієнтовно рік, потім потрібно зробити вибір - завершувати бойові дії чи заганяти росіян у ще більшу бідність.

Таку думку висловила позаштатна науковиця Євразійського центру Carnegie Russia у Берлін Олександра Прокопенко, передає CNN.

"Компроміс полягатиме в тому, що їм потрібно буде підвищити податки або скоротити витрати на інфраструктуру, таку як будівництво доріг і утримання мостів, тому що військові витрати вимагатимуть все більших з бюджету", — сказала вона. 

А експерт із Capital Economics припускає, що в найближчому майбутньому Росії потрібно буде покрити свій бюджетний дефіцит і може підвищити податки на найбільш прибуткові сектори економіки, такі як банки та енергетичні компанії.

"Найбільші російські фірми все більше підкорятимуться владі. Ціна більшої участі держави, ізоляції від Заходу та постійної відданості військовим цілям призведе до послаблення перспектив зростання та рівня життя Росії", – вважає він. 

25 серп. 2023 13:29

Останнє оновлення  
25 серп. 2023 13:29
Світ
0

55

0
Росія планує мобілізувати ще 450 тисяч осіб

Мобілізація в РФ не припинялася


Росія не призупиняла мобілізацію і наразі розглядає можливість додатково призвати 450 тисяч осіб, заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Про це Буданов розповів в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

"Зараз вони розглядають варіант, це ще не вирішене до кінця питання, по призову додатково 450 тисяч", - зазначив головний розвідник.

За його словами, мобілізація в РФ не припинялася. Минулої осені вони призвали близько 350 тисяч росіян. Але прихована мобілізація триває весь час і наразі щомісяця призивають від 20 до 22 тисяч осіб.

"Саме по собі це наводить на наступне питання: а навіщо така кількість, якщо втрати, як то кажуть, мізерні? Ну, ось ви і побачите, що правда десь посередині буде", – пояснив Буданов.