Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 07 червня
+20
$   44.36
  51.64

30 трав. 2026 11:53

Події
0

503

0

Росія масовано атакувала вокзал у Шостці

Дрони знищили будівлю вокзалу в Шостці.


Росія масовано атакувала вокзал у Шостці

Росіяни завдали масованого удару по вокзалу в Шостці на Сумщині: знищили будівлю та пошкодили залізницю.

Про це 30 травня повідомило міністерство розвитку громад та територій України.

Вночі російські війська прямими влучаннями кількох десятків дронів-камікадзе знищили будівлю вокзалу в Шостці та пошкодили інфраструктуру залізничної станції.

«Цивільний вокзал, з якого щодня сотні мешканців Сумщини вирушали у своїх мирних справах став черговою ціллю країни-терориста», – говориться у повідомленні.

На щастя, жертв серед працівників і пасажирів немає: під час атаки люди перебували в укриттях. Залізничники працюють над ліквідацією наслідків обстрілу.

Нагадаємо, Сили оборони знищили два російські літаки та установку «Іскандер».