Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+7
$   36.57
  38.52

25 трав. 2022 16:53

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Суспільство
0

12

0

Прикордонники не спостерігають формування рф угруповання для відновлення наступу на Півночі

Прикордонники не спостерігають формування рф угруповання для відновлення наступу на Півночі


Прикордонники наразі не спостерігають формування рф угруповання для відновлення наступу на Півночі, однак не виключають, що росіяни можуть спробувати повторити вторгнення і на цьому напрямку.

Про це УНН повідомив помічник голови Держприкордонслужби України - прессекретар Андрій Демченко.

Так, за словами співрозмовника, росія не полишає збройних провокацій на українсько-російській ділянці кордону, зокрема на напрямку Чернігівської області.

Так, практично щоденно продовжуються обстріли території України зі стрілецької зброї, мінометів, артилерійські обстріли, зокрема і об’єктів цивільної інфраструктури у прикордонні. Вогонь ведеться з території Росії.

"росія намагається демонструвати присутність для сковування дій підрозділів Сил оборони України і застосування їх на інших напрямках, де ведуться активні бойові дії. Для цього країна-агресор продовжує утримувати у прикордонних районах Брянської та Курської областей підрозділи збройних сил. В окремих районах противник посилює інженерне обладнання позицій. У той же час формування ворогом угруповання для відновлення наступу на даний час не спостерігається", - каже Демченко.

Водночас він наголосив, що провокації з боку рф – є.

"Ми розуміємо, що вони можуть спробувати повторити вторгнення і на цьому напрямку. Ми разом з ЗСУ робимо все необхідне для укріплення і належного контролю за кордоном. Певні сили РФ присутні на цьому напрямку, але на даний час ми не відмічаємо формування такого ударного угрупування ворога, яке б могло здійснити вторгнення", - додав помічник голови ДПСУ.

Як повідомлялось раніше, росія знову стягує війська на кордон із Чернігівщиною та Сумщиною.