Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 18 липня
+23
$   41.42
  45.26

28 жовт. 2022 16:05

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:50
Культура
0

78

0

"Нація футболу", "Хороший медбрат" та "На Західному фронті без змін": головні кіноновинки тижня

"Нація футболу", "Хороший медбрат" та "На Західному фронті без змін": головні кіноновинки тижня


"Нація футболу", "Хороший медбрат" та "На Західному фронті без змін": головні кіноновинки тижня

Цього тижня в український прокат вийдуть документальній фільм "Нація футболу" про становлення українського футболу, а також вийде трилер "Хороший медбрат" з Едді Редмейном і Джессікою Честейн, екранізація роману Ремарка "На Західному фронті без змін".

Нація футболу (Україна, 2022)

Документальний фільм "Нація футболу" від режисера Володимира Мули, який до цього зняв іншу спортивну документалку "Юкі" – про хокеїстів українського походження, які побудували кар'єру в Північній Америці.

Цього разу Мула розповість яскраву історію становлення української футбольної збірної за останні 30 років. У зйомках фільму брали участь Андрій Шевченко, Олег Блохін, Йожеф Сабо, Артем Мілевський, Олександр Зінченко, Олександр Шовковський, Руслан Ротань, Андрій П’ятов, Леонід Буряк та інші зірки українського футболу.

Хороший медбрат / The Good Nurse (США, 2022)

26 жовтня Netflix випустив трилер "Хороший медбрат", головні ролі в якому зіграли оскароносні Едді Редмейн ("Дівчина з Данії", "Теорія всього", трилогія "Фантастичні звірі") і Джессіка Честейн ("Інтерстеллар", "Марсіанин", "Сцени з подружнього життя").

Фільм, заснований на реальних подіях, розповість про переслідування і упіймання американського серійного вбивці Чарльза Каллена, який вбив понад 300 пацієнтів в лікарнях Пенсільванії і Нью-Джерсі за свою 16-річну кар'єру медбрата. Аж до арешту в 2003 році, він був на хорошому рахунку у начальства і зразковим сім'янином.

На Західному фронті без змін / All Quiet on the Western Front (Німеччина, США, 2022)

28 жовтня Netflix випустить екранізацію однієї з головних антивоєнних книг в історії – роману німецького письменника Еріха Марії Ремарка "На Західному фронті без змін" (All Quiet on the Western Front), що вперше вийшов у 1929 році.

Оповідь у романі ведеться від імені молодого хлопця Пауля Боймера, який разом зі своїми сімома однокласниками потрапив на фронт під час Першої світової війни. Він розповідає про все, що відбувається зі звичайними солдатами під час війни. Участь у бойових діях на Західному фронті, життя під час більш-менш спокійних днів, перебування у шпиталях і коротких відпустках вдома. Ремарк називає цих молодих людей "втраченим поколінням", бо вони через душевні й психологічні травми, отримані під час війни, не зможуть уже адаптуватися до "нормального" мирного життя. Ця проблема є однією з найважливіших у романі.

Головну роль у фільмі виконав австрійський актор Фелікс Каммерер, для якого це перша велика роль в кіно. Також одну з головних ролей у фільмі виконав німецький актор Даніель Брюль, відомий за роллю барона Земо у фільмах за коміксами Marvel, а також стрічками "Ґуд бай, Ленін!", "Гонка" та "Поганий сусід".

Режисером фільму виступив німець Едвард Бергер, найбільш відомий роботою над серіалами "Німеччина 83" та "Патрик Мелроуз".

title

title

title