Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+8
$   39.57
  42.16

5 трав. 2023 06:58

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Суспільство
0

83

0

Міноборони пропонує змінити граничний вік призовників із 27 до 25 років

Міноборони пропонує змінити граничний вік призовників із 27 до 25 років

Цю ініціативу погодили з урядовими та безпековими структурами.


image (1)

Міністерство оборони та Збройні сили України пропонують зменшити граничний вік перебування українців на військовому обліку призовників із 27 до 25 років.

Про це пише пресслужба відомства.

Як зазначають у Міноборони, під час воєнного стану немає потреби, щоб призовники були на військовому обліку до 27 років. Аргументували це так:

  • ті, хто стоїть на обліку, щороку приходять до військкоматів, зокрема на медогляд, а це витрати, навантаження на медпрацівників, черги на військово-лікарську комісію;
  • коли люди довго перебувають на військовому обліку призовників під час воєнного стану, то їх не можуть призвати на службу, бо вони не військовозобовʼязані.

Також у пресслужбі пишуть, що цю ініціативу погодили з урядовими та безпековими структурами.

4 трав. 2023 15:23

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Суспільство
0

77

0
Україна сформувала 6 бригад «Гвардії наступу», які готові виконувати завдання

Шість бригад «Гвардії наступу» готові виконувати завдання Сил оборони України


4-1-1
пресслужба Нацгвардії

Бригади Національної гвардії, які є частиною «Гвардії наступу», вже сформовані та готові до виконання завдань Сил оборони України.

Про це під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Шість бригад Національної гвардії, які є частиною «Гвардії наступу» – сформовані, укомплектовані особовим складом і готові виконувати завдання у складі Сил оборони після отримання відповідного завдання. У процесі 7-ма бригада «Хартія», про формування якої було оголошено у квітні», — сказав він.

Україна сформувала 6 бригад «Гвардії наступу», які готові виконувати завдання

За словами Миколи Уршаловича, наразі сформовані бригади доозброюються і ще кілька тижнів вони проходитимуть бойове залагодження.

«Зараз бійці, які уже пройшли всі етапи відбору і зараховані до штурмових бригад «Гвардії наступу», в міру формування навчальних взводів і рот тренуються на полігонах»,– зазначив він.

Микола Уршалович підкреслив, що заходи підготовки проводяться паралельним методом, тобто певні підрозділи вже проходять колективну підготовку, а для когось має розпочатися індивідуальна. Заняття з індивідуальної підготовки проводять інструктори, які в більшості мають бойовий досвід. Особовий склад навчається діяти в різних видах бою та різноманітних умовах бойової обстановки.

«Кожен офіцер, сержант і солдат «Гвардії наступу» вмотивований і розуміє, що від нього особисто, від кожного підрозділу, кожної бригади буде залежати успіх звільнення нашої землі від агресора», — запевнив він.

Тактичні навчання, якими завершується підготовка, проводяться безпосередньо під керівництвом командирів підрозділів та обов’язково з бойовою стрільбою.