18 січ. 2024 09:47
275
Морозюк сказала, що продасть прикраси, які їй подарував Гринкевич.
Художниця Соня Морозюк кинула Романа Гринкевича. Він – син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якому силовики оголосили про підозру у корупції.
Про своє рішення Морозюк написала у своєму Instagram. Також зазначила, що продасть прикраси, які отримала у подарунок від Гринкевича. А саме – обручку та кольє. Виручені кошти передасть для Збройних сил України.
Морозюк наголосила, що не вийде за нього заміж.
"Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною", - йдеться у її пості.
Під публікацією художниці одразу з’явилося чимало коментарів. Значна частина яких стосувалася нерухомості – квартир і художньої студії, які нібито дівчині подарував Роман Гринкевич.
У пості Соня Морозюк зазначила, що від Гринкевича отримала лише два подарунки і нерухомості серед них не було.
"Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини – квартири, машини, нерухомість, що завгодно – я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно. Обіцянка подати декларацію залишається в силі", - заявила художниця.
Вона запевняє - все майно, яке вона купила торік – це її гроші. Також, за словами Морозюк, родина Гринкевичів не вкладала коштів у її розвиток як художниці.
17 січ. 2024 13:03
197
Викрили їх на оборудках із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.
Правоохоронці оголосили підозру членам злочинної організації під керівництвом львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, які завдали збитків державі на майже мільярд гривень. «Банду» викрили на оборудках із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.
Про це повідомили в ДБР.
«Підприємець створив злочинну організацію для протиправного заволодіння бюджетними коштами. Він уклав договори з Міністерством оборони України на постачання неякісного військового одягу», – кажуть в ДБР.
Компанії Гринкевича уклали 23 договори на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 мільярдів гривень.
До виконання оборонних замовлень залучили підконтрольні бізнесмену підприємства, які раніше займались будівництвом і не мали належних виробничих, складських та інших потужностей для виготовлення та зберігання речового майна для потреб Міністерства оборони України. За даними ДБР, державі завдано шкоди на понад 934 мільйони гривень.
«П’яти членам злочинної організації повідомлено про підозру у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією (ч. 5 ст. 190, ч. 1,2 ст. 255 КК України)», – додали у відомстві.
Усіх членів злочинної організації затримано. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
«Санкції статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна», – кажуть в ДБР.
Також слідчі ДБР встановлюють повне коло осіб, які причетні до цієї справи, у тому числі перевіряється інформація щодо посадовців Міністерства оборони України.