Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 18 липня
+23
$   41.42
  45.26

28 черв. 2024 13:44

Останнє оновлення  
28 черв. 2024 13:44
Події
0

124

0

Державі передали завод братів Медведчука та Козака

Державі передали завод братів Медведчука та Козака

Загальна вартість 5 мільйонів доларів.


ДБР передало в управління Національному агентству з виявлення активів (АРМА) підприємство найближчих родичів ексдепутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака. Загальна вартість – 5 мільйонів доларів.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

В управління держави перейде завод з виробництва цегли у Львівській області, кінцевими власниками якого є рідні брати Медведчука та Козака.

Відомо, що підприємство роками ухилялося від сплати податків, натомість прибутки йшли на фінансування збройної агресії Росії проти України.

У державну власність також перейде інше майно підприємства: 4 позашляховики, 2 екскаватори, трактор, автонавантажувачі, земельні ділянки загальною площею понад 10 га, нежитлові приміщення площею більш ніж 31 тисяча квадратних метрів.

Нещодавно правоохоронці повідомили про підозри рідним братам Медведчука та Козака, які переховуються за кордоном. Згодом їх оголосять у національний та міжнародний розшук.

Минулого року до ЗСУ передали арештований автопарк підприємства вартістю понад 1 млн доларів. Також суд наклав арешт на майно братів Медведчука та Козака, яке фігуранти встигли переписати на найближчих родичів чи підставних людей.

Наприклад, у квітні 2022 року брат Тараса Козака переоформив на свою матір 4 квартири в Києві, квартиру у Львові та будинок на Самбірщині, дві земельні ділянки площею майже 0,5 га. А цивільна дружина брата Козака стала власницею двох квартир, двох паркінгів та нежитлового приміщення у Львові. Іще три будинки у Львові та три земельні ділянки перейшли у власність наближених осіб.

Раніше ми писали, що Агентство з розшуку та менеджменту активів продає два квадроцикли та багі екснардепа Віктора Медведчука.